Termíny sezóny 2023/24 najdete po rozkliknutí příslušné kategorie. Budou postupně doplňovány. Pokud potřebujete radu/pomoc, kontaktujte sekretariat@apul.cz, tel. 731 258 755

Freestyle camp

Základní informace

Termín:
22. – 26. 11. 2023
Přihlášení možné v termínu:
15. 08. –  07. 11. 2023
Plná cena:
7000 Kč
Dotovaná cena :
Místo konání:
Kaprun, Rakousko
Pořadatelská škola:
APUL
Vedoucí lektor:

Typ kurzu

Název kurzu:
Projekt Kaprun PODZIM
Vstupní vzdělání:
Výstupní vzdělání:
Projekt Kaprun

Podrobnosti o kurzu

Sezónu letos opět zahájíme v našem oblíbeném Kaprunu. Podzimní Projekt Kaprun je oproti své jarní verzi veden v poklidnějším duchu. Namísto hrocení v jarním parku se všichni chceme bezpečně rozjezdit ve snowparku na ledovci Kitzsteinhorn. Mimo každodenní trénink na kopci se můžeš těšit na videocoaching, odpolední skatovačku a společenské večery.

Ubytování je v centru Kaprunu 200 metrů od výhodné stanice skibusu. Objednání ubytování předem viz volitelné položky, platba při prezenci v hotovosti. 28 EUR/noc.

Skipas: je dohodnuta výrazná sleva z aktuálního ceníku. Objednání skipasu předem viz volitelné položky, platba při prezenci v hotovosti. 187 EUR.

Prezence a ubytování probíhá v nájezdový den (22. 11.) v 17–19h v Pensionu Abendruh. Zahájení kurzu ve 20h.

Budeme koordinovat společnou dopravu auty (po přihlášení ve "zprávách" kurzu a na FB), nicméně do Zell am See se dá také celkem pohodlně dopravit vlakem a zbylých pár km do Kaprunu dojet autobusem (MHD). Při včasné nákupu jízdenky se její cena blíží částce 500 Kč.

Děti do 15 let si mohou objednat také společné stravování. Po přihlášení na camp se prosím obraťte na koorinátorku Páju (tel. viz níže), se kterou domluvíte stravu na místě i dopravu do Kaprunu.

Kontakt: Pája TURKOVÁ, ‭+420 723 475 688‬

Volitelné položky kurzu

Ubytování – Pension Abendruh

Pension se nachází v centru Kaprunu 200m od výhodné stanice skibusu a nabízí ubytování v apartmánech a pokojích. Ubytovaným v pokojích je k dispozici velká společná kuchyň.
https://www.pension-abendruh.at/

Cena 28 EUR/noc

Objednání předem, platba při prezenci v hotovosti v EUR.

Skipass – Kitzsteinhorn - 4denní

Výrazná sleva z aktuálního ceníku - 187 EUR.
Objednání skipasu předem, platba při prezenci v hotovosti v EUR.

Storno podmínky

Storno kurzu oznamte e-mailem na sekretariat@apul.cz.
Do termínu uzávěrky
je možné zrušit přihlášku do kurzu bez storno poplatku.
Storno po termínu uzávěrky - poplatek 50% ze všech objednaných služeb. Storno musí být provedeno písemně e-mailem na sekretariat@apul.cz nejpozději den před zahájením kurzu. Při stornování přihlášky uveďte číslo účtu, na který vám vrátíme peníze.
Při stornu v den zahájení nebo později nevracíme žádnou částku.

Platební podmínky

Platba probíhá prostřednictvím platební brány The Pay. Po vyplnění přihlášky a objednání doplňkových služeb budete ihned přesměrováni na platební bránu. Platba v hotovosti není možná.

Přihláška na kurz je závazná až po uhrazení kurzovného. Zařazení na kurz vám potvrdíme e-mailem po přijetí platby.