Termínová listina 2022/23 listopad - prosinec je zveřejněna níže, přihlášky do kurzů jsou otevřeny! Lednové kurzy budou zveřejněny později. Pro zobrazení kurzů rozklikněte příslušnou kategorii.
Potřebujete-li pomoc, pište na sekretariat@apul.cz nebo volejte +420602494627

Snowboarding B

Základní informace

Termín:
18. – 27. 04. 2022
Přihlášení možné v termínu:
26. 02. –  10. 04. 2022
Plná cena:
12000 Kč
Dotovaná cena :
10500 Kč
Místo konání:
Kaprun, Rakousko
Pořadatelská škola:
APUL
Vedoucí lektor:

Typ kurzu

Název kurzu:
Snowboarding B
Vstupní vzdělání:
Snowboarding C
Výstupní vzdělání:
Snowboarding B ( platnost 3 roky )

Podrobnosti o kurzu

Kurz je 9denní, koná v rámci akce PROJEKT KAPRUN na ledovci Kitzsteinhorna posune Tvé jezdecké i další instruktorské schopnosti o velký kus vpřed! Kitzsteinhorn disponuje variabilním terénem, který je na tomto kurzu plně využit. Vedle pokročilých oblouků na sjezdovce se kurz zaměřuje i na základní techniky a orientaci mimo sjezdové tratě. Velká část kurzu je věnována freestylu a výuce ve snowparku.

 Odpolední program je zaměřen na pokročilou metodiku vedení výuky a velký důraz je kladen na videoanalýzu. S kurzem B se otevírá svět snowboardingu v plné míře a absolventi díky němu dosahují na ISIA známku, která je vstupenkou pro kvalitní práci v resortech po celém světě. Absolvent kurzu B je způsobilý vést velmi pokročilou výuku, pracovat jako šéfinstruktor, pracovat na dobře placené pozici v zahraničí, získat Živnostenské oprávnění nebo si otevřít vlastní snowboardovou školu.

Uzávěrka přihlášek byla pro doplnění skupiny posunuta na 10. 4. Pro storno přihlášky bez stornopoplatku platí původní termín 4. 4.

Ubytování je v centru Kaprunu 100 metrů od výhodné stanice skibusu. Všechny apartmány Adler Resort jsou vybaveny kuchyní. Objednání ubytování předem viz volitelné položky, platba při prezenci v hotovosti. 25 EUR/noc + 1,5 EUR/noc pobytová taxa.

Skipas: je dohodnuta výrazná sleva z aktuálního ceníku - 258,50 EUR/9 dní. Objednání skipasu předem viz volitelné položky, platba při prezenci v hotovosti. Pro uplatnění slevy je nutné předložit ČLENSKÝ PRŮKAZ APUL.

Prezence a ubytování probíhá v nájezdový den (18. 4.) v 17–19:00 v Adler Resortu. Zahájení kurzu ve 20h.

Budeme koordinovat společnou dopravu auty (po přihlášení ve "zprávách" kurzu a na FB), nicméně do Zell am See se dá také celkem pohodlně dopravit vlakem a zbylých pár km do Kaprunu autobusem (MHD). Při včasné nákupu jízdenky se její cena pohybuje okolo 500 Kč.

Kontakt: lektor Adam Větříček, 732 551 098

Volitelné položky kurzu

Ubytování – Pension Kaprun

Apartmány většinou s vybavenou kuchyní.

25 EUR/ noc, platba hotově na místě, objednávky předem s campem!

Skipass – 9-denní Kitzsteinhorn

Výrazná sleva z aktuálního ceníku - 258,50 EUR/9 dní. Platba při prezenci hotově v EUR.
PRO NÁKUP ZLEVNĚNÉHO SKIPASU JE NUTNÉ SE PROKÁZAT ČLENSKÝM PRŮKAZEM APUL S FOTKOU A PLATNOU ZNÁMKOU!

V případě, že potřebujete doklad na hotovostní platbu v EUR, je třeba se u koupě dohodnout přímo s Bergbahn.

Storno podmínky

Storno kurzu oznamte e-mailem na info@apul.cz.
Do termínu uzávěrky
je možné zrušit přihlášku do kurzu bez storno poplatku.
Storno po termínu uzávěrky - poplatek 50% ze všech objednaných služeb. Storno musí být provedeno písemně e-mailem na info@apul.cz nejpozději den před zahájením kurzu. Při stornování přihlášky uveďte číslo účtu, na který vám vrátíme peníze.
Při stornu v den zahájení nebo později nevracíme žádnou částku.

Platební podmínky

Platba probíhá prostřednictvím platební brány The Pay. Po vyplnění přihlášky a objednání doplňkových služeb budete ihned přesměrováni na platební bránu. Platba v hotovosti není možná.

Přihláška na kurz je závazná až po uhrazení kurzovného. Zařazení na kurz vám potvrdíme e-mailem po přijetí platby.