První část termínové listiny 2020/21 je zveřejněna níže, kurzy v následujících termínech budeme postupně doplňovat. V případě, že budeme muset zrušit některý z kurzů, přesuneme vám platbu na náhradní termín nebo vrátíme 100% - dle vaší volby.
Pro zobrazení termínů a možnost přihlášek rozklikněte odpovídající kategorii. Pro platby on-line nepoužívete prohlížeč Internet Explorer - nefunguje.
Pokud potřebujete radu/pomoc, kontaktujte sekretariat@apul.cz, tel. 602 494 627

Snowboarding D

Základní informace

Termín:
08. – 13. 12. 2020
Přihlášení možné v termínu:
10. 09. –  24. 11. 2020
Plná cena:
5500 Kč
Dotovaná cena :
3000 Kč
Místo konání:
Janské Lázně - Černá hora
Pořadatelská škola:
Skiresort LIVE School
Vedoucí lektor:

Typ kurzu

Název kurzu:
Snowboarding D
Vstupní vzdělání:
Výstupní vzdělání:
Snowboarding D ( platnost 3 roky )

Podrobnosti o kurzu

Kurz D je vstupním kurzem do vzdělání APUL a je pořádán v rozsahu 5 dní. Zúčastnit se ho může zájemce starší 17 let, který je schopný sjíždět na snowboardu modrou a lehkou červenou sjezdovku. Úspěšný absolvent tohoto kurzu se stává držitelem licence APUL Snowboarding D a je kompetentní k výuce začátečníků.

Ubytování není v ceně kurzu, bydlení můžete mít vlastní nebo zájemci  si mohou objednat ubytováni viz volitelné položky níže. U tohoto kurzu je vhodné bydlet společně, protože na Horském hotelu budou probíhat večerní přednášky a místo je dosažitelné jen lanovkou

Prezence účastníků kurzu je nájezdový den (8.12.) v kanceláři LŠ Skiresort LIVE: Černohorská 265, 542 25 Janské Lázně v čase 16 - 18:00. Poté budou všichni kurzisté odvezeni speciální jízdou lanovkou na Horský hotel na Černou horu. DOCHVILNOST JE NUTNÁ!

Skipas: je dohodnuta 50% sleva z aktuálního ceníku, platba na místě hotově

Kontakt: Jana Matějková: tel. 724 545 245, live@skiresort.cz

V PŘÍPADĚ, ŽE SE CHCETE ZÁROVEŇ PŘIHLÁSIT I NA KURZ SNOWBOARDING LEVEL C V PECI P.SNĚŽKOU (D+C), SYSTÉM VÁS K PŘIHLÁŠCE PUSTÍ PO ZAPLACENÍ TOHOTO KURZU D.

Volitelné položky kurzu

Ubytování – Horský hotel Černá hora s polopenzí

http://horsky-hotel.janskelazne.cz
Ubytování přímo na Černé hoře, je dosažitelné jen lanovkou. V objektu budou probíhat večerní přednášky a semináře, v místě je zajištěna také strava. Vlastní vaření není možné.
Cena s polopenzí: 550 Kč/noc, je možné (a vhodné) si tady objednat i obědy.
Objednání a platba předem.

 

2750 Kč

Stravování – Obědy

á 100 Kč

Hotel si poradí s vegetariánskými nebo bezlepkovými požadavky.
Objednání a platba předem.

500 Kč

Oblečení – Kšiltovka ČESKÁ SNOWBOARDOVÁ ŠKOLA

Týmová snowboardová kšiltovka APUL za zvýhodněnou cenu 250 Kč. Při objednání zde zároveň s kurzem vám lektor přiveze kšiltovku přímo na kurz a tím ušetříte 110 Kč za dopravu. K nahlédnutí na eshopu APUL.

250 Kč

Oblečení – Triko ČESKÁ SNOWBOARDOVÁ ŠKOLA

Týmová snowboardová trička APUL za zvýhodněnou cenu 300 Kč! Při objednání zde zároveň s kurzem vám lektor přiveze triko přímo na kurz a tím ušetříte 110 Kč za dopravu. Barvy a velikosti vybírejte POUZE podle nabídky na eshopu APUL.

300 Kč

Metodika – Studijní materiály zdarma ke stažení

Základním zdrojem informací na kurzu D jsou naše Metodika & Teorie, které jsou zde ke stažení. Obě dvě PDF si stáhni, případně vytiskni, a určitě nahraj do počítače a telefonu, aby jsi je měl během kurzu stále po ruce - i na kopci. Před kurzem si oba dokumenty v klidu pozorně pročti, aby to během kurzu pěkně odsýpalo.

Metodika snowboardingu APUL D + APUL C
Teorie snowboardingu APUL D + APUL C

Dále budete čerpat informace z přednášek během kurzu. Nic nezkazíš ani jakýmkoliv dalším samostudiem o snowboardingu a sportovním tréninku.

Storno podmínky

Storno kurzu oznamte e-mailem na info@apul.cz.
Do termínu uzávěrky
je možné zrušit přihlášku do kurzu bez storno poplatku.
Storno po termínu uzávěrky - poplatek 50% ze všech objednaných služeb. Storno musí být provedeno písemně e-mailem na info@apul.cz nejpozději den před zahájením kurzu. Při stornování přihlášky uveďte číslo účtu, na který vám vrátíme peníze.
Při stornu v den zahájení nebo později nevracíme žádnou částku.

Platební podmínky

Platba probíhá prostřednictvím platební brány The Pay. Po vyplnění přihlášky a objednání doplňkových služeb budete ihned přesměrováni na platební bránu. Platba v hotovosti není možná.

Přihláška na kurz je závazná až po uhrazení kurzovného. Zařazení na kurz vám potvrdíme e-mailem po přijetí platby.