První část termínové listiny 2020/21 je zveřejněna níže, kurzy v následujících termínech budeme postupně doplňovat. V případě, že budeme muset zrušit některý z kurzů, přesuneme vám platbu na náhradní termín nebo vrátíme 100% - dle vaší volby.
Pro zobrazení termínů a možnost přihlášek rozklikněte odpovídající kategorii. Pro platby on-line nepoužívete prohlížeč Internet Explorer - nefunguje.
Pokud potřebujete radu/pomoc, kontaktujte sekretariat@apul.cz, tel. 602 494 627

Snowboarding A Riding

Základní informace

Termín:
19. – 26. 04. 2020
Přihlášení možné v termínu:
13. 12. 2019 –  13. 03. 2020
Plná cena:
8000 Kč
Dotovaná cena :
Místo konání:
Kaprun, Rakousko
Pořadatelská škola:
APUL
Vedoucí lektor:
Šimon Svoboda

Typ kurzu

Název kurzu:
Snowboarding A Riding
Vstupní vzdělání:
Snowboarding B
Výstupní vzdělání:
Snowboarding A Riding ( platnost 3 roky )

Podrobnosti o kurzu

Jezdecká část nejvyššího českého instruktorského vzdělání se otevírá i letos! Kurz A Riding je zaměřen na expertní techniku jízdy na sjezdovce a ve ztížených terénních podmínkách, jako jsou boule a offpiste. Absolvent kurzu dokáže demonstrovat i velmi pokročilé techniky variabilních stylů jízdy a splňuje předpoklady pro vedení instruktorských tréningů v lyžařských školách i lektorování instruktorských kurzů. Kurz se koná v rámci akce PROJEKT KAPRUN.

Skipas není zahrnut v ceně, je dohodnuta exkluzivní sleva – juniorská cena.

Ubytování nabízíme již tradičně na Adler resort za 18 EUR/noc. Adler nabízí útulné apartmány s kuchyní (strava vlastní) a prostorným balkónem s výhledem na ledovec. K dispozici bude sauna.

Platba skipasu a ubytování při zahájení kurzu hotově v EUR. 

V PŘÍPADĚ, ŽE POTŘEBUJEŠ DOKLAD NA HOTOVOSTNÍ PLATBU V EUR, JE TŘEBA SE NA MÍSTĚ DOHODNOUT PŘÍMO S UBYTOVATELEM A S BERGBAHN.

Prezence a ubytování probíhá v nájezdový den (neděle 19. 4.) v 17 – 19 h, zahájení kurzu ve 20 h na penzionu Adler Resort.

Volitelné položky kurzu

Ubytování – Adler Resort Kaprun

Penzion Adler Resort nám poskytuje skvělé podmínky pro potřeby našeho kurzu a je přímo v centru Kaprunu jen 100 m od zastávky skibusu. Všechny apartmány jsou vybaveny kuchyní.

www.adlerresortkaprun.cz

18 eur/noc
Objednání předem, platba na místě v hotovosti v eur.

Oblečení – Triko #projektKaprun #2019/20

Limitovaná série triček za zvýhodněnou cenu 300 Kč pouze pro účastníky Projektu Kaprun! Při objednání vám lektor přiveze triko přímo na kurz. Náhled trička:  pánské / dámské.
Pokud si nejste jistí velikostí a materiálem, podívejte se na podobná trika a velikostní tabulku na eshopu APUL.

300 Kč

Metodika – KE STAŽENÍ

Na našem webu si prosím stáhněte výukové materiály ke kurzu. Můžete si je vytisknout, nebo je jen nahrát do telefonu, ale je žádoucí, abyste je měli během kurzu k dispozici. Jedná se o formát pdf a najdete je spolu s dalšími užitečnými informacemi o vašem kurzu na této stránce pod záložkou STUDIJNÍ MATERIÁLY KE STAŽENÍ.
https://www.apul.cz/vzdelani/snowboarding/apul-riding-a/

Storno podmínky

Storno kurzu oznamte e-mailem na info@apul.cz.
Do termínu uzávěrky
je možné zrušit přihlášku do kurzu bez storno poplatku.
Storno po termínu uzávěrky - poplatek 50% ze všech objednaných služeb. Storno musí být provedeno písemně e-mailem na info@apul.cz nejpozději den před zahájením kurzu. Při stornování přihlášky uveďte číslo účtu, na který vám vrátíme peníze.
Při stornu v den zahájení nebo později nevracíme žádnou částku.

Platební podmínky

Platba probíhá prostřednictvím platební brány The Pay. Po vyplnění přihlášky a objednání doplňkových služeb budete ihned přesměrováni na platební bránu. Platba v hotovosti není možná.

Přihláška na kurz je závazná až po uhrazení kurzovného. Zařazení na kurz vám potvrdíme e-mailem po přijetí platby.