První část termínové listiny 2020/21 je zveřejněna níže, kurzy v následujících termínech budeme postupně doplňovat. V případě, že budeme muset zrušit některý z kurzů, přesuneme vám platbu na náhradní termín nebo vrátíme 100% - dle vaší volby.
Pro zobrazení termínů a možnost přihlášek rozklikněte odpovídající kategorii. Pro platby on-line nepoužívete prohlížeč Internet Explorer - nefunguje.
Pokud potřebujete radu/pomoc, kontaktujte sekretariat@apul.cz, tel. 602 494 627

Snowboardcross 1. level

Základní informace

Termín:
03. – 08. 04. 2020
Přihlášení možné v termínu:
20. 01. –  13. 03. 2020
Plná cena:
5500 Kč
Dotovaná cena :
4000 Kč
Místo konání:
Pec pod Sněžkou
Pořadatelská škola:
Skiresort LIVE School
Vedoucí lektor:

Typ kurzu

Název kurzu:
Snowboardcross 1
Vstupní vzdělání:
Snowboarding C
Výstupní vzdělání:
Snowboardcross kouč 1

Podrobnosti o kurzu

Kurz je zaměřen na techniku jízdy a skoků v oblasti snowboardcrossu. Vzhledem k náročnosti dané problematiky je minimální vstupní dovedností licence APUL Snowboarding C. Absolvent je schopen demonstrovat a vyučovat základní techniku používanou v závodním snowboardingu. Náplň a intenzita kurzu zaručuje jak zlepšení stávající techniky, tak i nový pohled na techniku jízdy ve snowboardingu. Úspěšné absolvování kurzu je podmínkou k získání ISIA známky. 

Vedení kurzu se opět ujímá nejlepší český trenér SBX Petr Knapp, který si na nás našel čas ve svém nabitém kalendáři. Vzhledem k pozdnímu termínu mistrovství světa juniorů má tak ale Petr čas až 3. dubna, což nezajišťuje dostatečné sněhové podmínky na českých horách. I přes to bychom Vám rádi nabídli možnost zúčastnit se kurzu za rozumnou cenu, a proto se ho pokusíme uspořádat, pokud možno v Peci pod Sněžkou, případně ve Špindlerově Mlýně.
V případě nedostatku sněhu v ČR přesuneme kurz do Rakouského Kaprunu. Cena kurzu se navýší o 1000 Kč. Cena skipasu bude za výhodnou juniorskou cenu. Předpokládaný termín na Kaprunu je 27. 4. - 1. 5. 2020
Aktuální informace o kurzu lze sledovat ve FB události.
https://www.facebook.com/events/474760333203812/

Ubytování není v ceně kurzu, zájemci si mohou objednat a zaplatit předem ubytováni v Peci viz volitelné polozky níže. Počet lůžek je omezen.
Strava: vlastní
Skipas: je dohodnuta 50% sleva z aktuálního ceníku. Platba při zahájení kurzu hotově. 
Prezence účastníků kurzu je v nájezdový den (3. 4.) v kanceláři lyžařské školy SkiResort LIVE  15 – 18 h. Kancelář se nachází přímo ve spodní části sjezdovky a vleku Javor. Zahájení kurzu ve 20:00, místo bude upřesněno na prezentaci.
Kontaktní osoba pro organizaci kurzu: Martin Poppr 605 154 228

 

Volitelné položky kurzu

Ubytování – Pension v Peci

2-4 lůžkové pokoje se sociálkou, bez možnosti vaření
350,-/os/noc
Objednání a platba předem.

1750 Kč

Storno podmínky

Storno kurzu oznamte e-mailem na info@apul.cz.
Do termínu uzávěrky
je možné zrušit přihlášku do kurzu bez storno poplatku.
Storno po termínu uzávěrky - poplatek 50% ze všech objednaných služeb. Storno musí být provedeno písemně e-mailem na info@apul.cz nejpozději den před zahájením kurzu. Při stornování přihlášky uveďte číslo účtu, na který vám vrátíme peníze.
Při stornu v den zahájení nebo později nevracíme žádnou částku.

Platební podmínky

Platba probíhá prostřednictvím platební brány The Pay. Po vyplnění přihlášky a objednání doplňkových služeb budete ihned přesměrováni na platební bránu. Platba v hotovosti není možná.

Přihláška na kurz je závazná až po uhrazení kurzovného. Zařazení na kurz vám potvrdíme e-mailem po přijetí platby.