První termíny kurzů jsou zveřejněny níže. Postupně budeme přidávat a upřesňovat podmínky. Spuštění přihlášek plánujeme na 15.9. 2024.

Snowboarding A Freestyle

Základní informace

Termín:
16. – 21. 04. 2023
Přihlášení možné v termínu:
01. 03. –  06. 04. 2023
Plná cena:
8000 Kč
Dotovaná cena :
Místo konání:
Kaprun, Rakousko
Pořadatelská škola:
APUL
Vedoucí lektor:

Typ kurzu

Název kurzu:
Snowboarding A Freestyle
Vstupní vzdělání:
Snowboarding B
Výstupní vzdělání:
Snowboarding A Freestyle

Podrobnosti o kurzu

Kurz je 5denní, koná v rámci akce PROJEKT KAPRUN na ledovci Kitzsteinhorn a jedná se o freestylovou část nejvyššího českého instruktorského vzdělání. Kitzsteinhorn disponuje jedním z nejlepších snowparků v Evropě.

Kurz se zaměřuje výhradně na trénování freestyle snowboardingu ve snowparku. Absolvent je způsobilý vést bezpečnou a efektivní výuku základních i pokročilých triků a je také připraven působit jako trenér ve sportovním klubu.

Uzávěrka přihlášek byla posunuta do 6. 4. 2023 nebo do naplnění kapacity. Pro STORNO přihlášky bez poplatku zůstává termín 2. 4. 2022.

Ubytování je v centru Kaprunu 200 metrů od výhodné stanice skibusu. Objednání ubytování předem viz volitelné položky, platba při prezenci v hotovosti. 25 EUR/noc.

Skipas: je dohodnuta výrazná sleva z aktuálního ceníku - 201 EUR/5 dní. Objednání skipasu předem viz volitelné položky, platba při prezenci v hotovosti. Pro uplatnění slevy je na místě nutné předložit ČLENSKÝ PRŮKAZ APUL.

Prezence a ubytování probíhá v nájezdový den (16. 4.) v 17–19h v Pensionu Abendruh. Zahájení kurzu ve 20h.

Budeme koordinovat společnou dopravu auty (po přihlášení ve "zprávách" kurzu a na FB), nicméně do Zell am See se dá také celkem pohodlně dopravit vlakem a zbylých pár km do Kaprunu dojet autobusem (MHD). Při včasné nákupu jízdenky se její cena blíží 500 Kč.

Kontakt: lektor Martin POPPR, 605 154 228

Volitelné položky kurzu

Ubytování – Pension Abendruh

Pension se nachází v centru Kaprunu 200m od výhodné stanice skibusu a nabízí ubytování v apartmánech a pokojích. Ubytovaným v pokojích je k dispozici velká společná kuchyň.
https://www.pension-abendruh.at/

Cena 25 EUR/noc

Objednání předem, platba při prezenci v hotovosti v EUR.

Skipass – Kitzsteinhorn - 5denní

Výrazná sleva z aktuálního ceníku - 201 EUR/5 dní.
Objednání skipasu předem, platba při prezenci v hotovosti v EUR

Storno podmínky

Storno kurzu oznamte e-mailem na sekretariat@apul.cz.
Stornování účasti více než 14 dní před zahájením kurzu 
je bez stornopoplatku.
Storno 14 dní a méně před zahájením kurzu - poplatek 50% ze všech objednaných služeb. Storno musí být provedeno nejpozději den před zahájením kurzu. Při stornování přihlášky uveďte číslo účtu, na který vám vrátíme peníze.
Při stornu v den zahájení nebo později nevracíme žádnou částku.

Platební podmínky

Platba probíhá prostřednictvím platební brány The Pay. Po vyplnění přihlášky a objednání doplňkových služeb budete ihned přesměrováni na platební bránu. Platba v hotovosti není možná.

Přihláška na kurz je závazná až po uhrazení kurzovného. Zařazení na kurz vám potvrdíme e-mailem po přijetí platby.