Termínová listina sezóny 2023/24 bude zveřejněna na konci léta. Děkujeme všem za přízeň a přejeme krásné léto!

Snowboarding B

Základní informace

Termín:
14. – 23. 11. 2020
Přihlášení možné v termínu:
10. 09. –  30. 10. 2020
Plná cena:
11000 Kč
Dotovaná cena :
Místo konání:
Kaprun, Rakousko
Pořadatelská škola:
APUL
Vedoucí lektor:

Typ kurzu

Název kurzu:
Snowboarding B
Vstupní vzdělání:
Snowboarding C
Výstupní vzdělání:
Snowboarding B ( platnost 3 roky )

Podrobnosti o kurzu

Kurz je 9denní, koná v rámci akce PROJEKT KAPRUN na ledovci Kitzsteinhorn a posune Tvé jezdecké i další instruktorské schopnosti o velký kus vpřed. Kitzsteinhorn disponuje variabilním terénem, který je na tomto kurzu plně využit. Vedle pokročilých oblouků na sjezdovce se kurz zaměřuje i na základní techniky a orientaci mimo sjezdové tratě a velká část kurzu je věnována freestylu ve snowparku.

 Odpolední program je zaměřen na pokročilou metodiku vedení výuky a velký důraz je kladen na videoanalýzu. S kurzem B se otevírá svět snowboardingu v plné míře a absolventi díky němu dosahují na ISIA známku, která je vstupenkou pro kvalitní práci v resortech po celém světě. Absolvent kurzu B je způsobilý vést velmi pokročilou výuku, pracovat jako šéfinstruktor, pracovat na dobře placené pozici v zahraničí, získat Živnostenské oprávnění nebo si otevřít vlastní snowboardovou školu.

Ubytování není v ceně kurzu - můžete si je ale objednat ve volitelných položkách kurzu. Objednání předem, platba na místě - 23,5 EUR/noc.

Prezence a ubytování probíhá v nájezdový den (14. 11.) v 17 – 19:00,  Apartmánový dům Post Residence, Zell am See, Postplatz 4.

Skipas: bude dohodnuta sleva z aktuálního ceníku - předpoklad Junior tarif - upřesníme. Platba při prezenci hotově v EUR.

Budeme koordinovat společnou dopravu auty, nicméně do Zell am See se dá také celkem pohodlně dopravit vlakem.

V případě těžkostí volejte lektorku: Pája Turková, 723 475 688

Volitelné položky kurzu

Ubytování – Apartmánový dům Post Residence

Dům v centru Zell am Zee nedaleko zastávky skibusu.
Objednání předem, platba na místě v hotovosti.
Cena za noc 23,50 EUR.

Oblečení – Kšiltovka ČESKÁ SNOWBOARDOVÁ ŠKOLA

Týmová snowboardová kšiltovka APUL za zvýhodněnou cenu 250 Kč. Při objednání zde zároveň s kurzem vám lektor přiveze kšiltovku přímo na kurz a tím ušetříte 110 Kč za dopravu. K nahlédnutí na eshopu APUL.

250 Kč

Oblečení – Triko ČESKÁ SNOWBOARDOVÁ ŠKOLA

Týmová snowboardová trička APUL za zvýhodněnou cenu 300 Kč! Při objednání zde zároveň s kurzem vám lektor přiveze triko přímo na kurz a tím ušetříte 110 Kč za dopravu. Barvy a velikosti vybírejte POUZE podle nabídky na eshopu APUL.

300 Kč

Storno podmínky

Storno kurzu oznamte e-mailem na info@apul.cz.
Do termínu uzávěrky
je možné zrušit přihlášku do kurzu bez storno poplatku.
Storno po termínu uzávěrky - poplatek 50% ze všech objednaných služeb. Storno musí být provedeno písemně e-mailem na info@apul.cz nejpozději den před zahájením kurzu. Při stornování přihlášky uveďte číslo účtu, na který vám vrátíme peníze.
Při stornu v den zahájení nebo později nevracíme žádnou částku.

Platební podmínky

Platba probíhá prostřednictvím platební brány The Pay. Po vyplnění přihlášky a objednání doplňkových služeb budete ihned přesměrováni na platební bránu. Platba v hotovosti není možná.

Přihláška na kurz je závazná až po uhrazení kurzovného. Zařazení na kurz vám potvrdíme e-mailem po přijetí platby.