Termínová listina sezóny 2023/24 bude zveřejněna na konci léta. Děkujeme všem za přízeň a přejeme krásné léto!

Snowboarding B

Základní informace

Termín:
16. – 25. 04. 2023
Přihlášení možné v termínu:
01. 03. –  09. 04. 2023
Plná cena:
13500 Kč
Dotovaná cena :
11000 Kč
Místo konání:
Kaprun, Rakousko
Pořadatelská škola:
APUL
Vedoucí lektor:

Typ kurzu

Název kurzu:
Snowboarding B
Vstupní vzdělání:
Snowboarding C
Výstupní vzdělání:
Snowboarding B ( platnost 3 roky )

Podrobnosti o kurzu

Kurz je 9denní, koná v rámci akce PROJEKT KAPRUN na ledovci Kitzsteinhorn a posune Tvé jezdecké i další instruktorské schopnosti o velký kus vpřed. Kitzsteinhorn disponuje variabilním terénem, který je na tomto kurzu plně využit. Vedle pokročilých oblouků na sjezdovce se kurz zaměřuje i na základní techniky a orientaci mimo sjezdové tratě a velká část kurzu je věnována freestylu ve snowparku.

 Odpolední program je zaměřen na pokročilou metodiku vedení výuky a velký důraz je kladen na videoanalýzu. S kurzem B se otevírá svět snowboardingu v plné míře a absolventi díky němu dosahují na ISIA známku, která je vstupenkou pro kvalitní práci v resortech po celém světě. Absolvent kurzu B je způsobilý vést velmi pokročilou výuku, pracovat jako šéfinstruktor, pracovat na dobře placené pozici v zahraničí, získat Živnostenské oprávnění nebo si otevřít vlastní snowboardovou školu.

Uzávěrka přihlášek byla posunuta do 9. 4. 2023 nebo do naplnění kapacity. Pro STORNO přihlášky bez poplatku zůstává termín 2. 4. 2022.

Ubytování je v centru Kaprunu 200 metrů od výhodné stanice skibusu. Objednání ubytování předem viz volitelné položky, platba při prezenci v hotovosti. 25 EUR/noc.

Skipas: je dohodnuta výrazná sleva z aktuálního ceníku - 289 EUR/9 dní. Objednání skipasu předem viz volitelné položky, platba při prezenci v hotovosti. Pro uplatnění slevy je na místě nutné předložit ČLENSKÝ PRŮKAZ APUL.

Prezence a ubytování probíhá v nájezdový den (16. 4.) v 17–19h v Pensionu Abendruh. Zahájení kurzu ve 20h.

Budeme koordinovat společnou dopravu auty (po přihlášení ve "zprávách" kurzu a na FB), nicméně do Zell am See se dá také celkem pohodlně dopravit vlakem a zbylých pár km do Kaprunu dojet autobusem (MHD). Při včasné nákupu jízdenky se její cena blíží 500 Kč.

Kontakt: lektor Martin POPPR, 605 154 228

Volitelné položky kurzu

Ubytování – Pension Abendruh

Pension se nachází v centru Kaprunu 200m od výhodné stanice skibusu a nabízí ubytování v apartmánech a pokojích. Ubytovaným v pokojích je k dispozici velká společná kuchyň.
https://www.pension-abendruh.at/

Cena 25 EUR/noc

Objednání předem, platba při prezenci v hotovosti v EUR.

Skipass – Kitzsteinhorn - 9denní

Výrazná sleva z aktuálního ceníku - 289 EUR/9 dní.
Objednání skipasu předem, platba při prezenci v hotovosti v EUR

Storno podmínky

Storno kurzu oznamte e-mailem na info@apul.cz.
Do termínu uzávěrky
je možné zrušit přihlášku do kurzu bez storno poplatku.
Storno po termínu uzávěrky - poplatek 50% ze všech objednaných služeb. Storno musí být provedeno písemně e-mailem na info@apul.cz nejpozději den před zahájením kurzu. Při stornování přihlášky uveďte číslo účtu, na který vám vrátíme peníze.
Při stornu v den zahájení nebo později nevracíme žádnou částku.

Platební podmínky

Platba probíhá prostřednictvím platební brány The Pay. Po vyplnění přihlášky a objednání doplňkových služeb budete ihned přesměrováni na platební bránu. Platba v hotovosti není možná.

Přihláška na kurz je závazná až po uhrazení kurzovného. Zařazení na kurz vám potvrdíme e-mailem po přijetí platby.