Podzimní část termínové listiny 2020/21 lyžování je zveřejněna níže, kurzy v ostatních sekcích a prosincových termínech budeme postupně doplňovat.
Pro zobrazení termínů a možnost přihlášek rozklikněte odpovídající kategorii. Pro platby on-line nepoužívete prohlížeč Internet Explorer - nefunguje.
Pokud potřebujete radu/pomoc, kontaktujte sekretariat@apul.cz, tel. 602 494 627

OZ Snowboarding A

Základní informace

Termín:
10. – 10. 11. 2019
Přihlášení možné v termínu:
16. 09. –  01. 11. 2019
Plná cena:
1200 Kč
Dotovaná cena :
Místo konání:
Kaprun
Pořadatelská škola:
APUL
Vedoucí lektor:
Šimon Svoboda

Typ kurzu

Název kurzu:
Snowboarding A Riding
Vstupní vzdělání:
Snowboarding B
Výstupní vzdělání:
Snowboarding A Riding ( platnost 3 roky )

Podrobnosti o kurzu

Jezdecká část nejvyššího českého instruktorského vzdělání se otevírá i letos! Kurz A Riding je zaměřen na expertní techniku jízdy na sjezdovce a ve ztížených terénních podmínkách jako jsou boule a offpiste. Absolvent kurzu dokáže demonstrovat i velmi pokročilé techniky variabilních stylů jízdy a splňuje předpoklady pro vedení instruktorských tréningů v lyžařských školách i lektorování instruktorských kurzů. Kurz se koná v rámci akce PROJEKT KAPRUN.

Určeno pro účastníky kurzu Snowboarding A Riding - 2.část, kteří nesplnili zkouškové požadavky 1.části.  V rámci kurzu A Riding 2 máte zajištěno ubytování a skipas.

Storno podmínky

Storno kurzu oznamte e-mailem na info@apul.cz.
Do termínu uzávěrky
je možné zrušit přihlášku do kurzu bez storno poplatku.
Storno po termínu uzávěrky - poplatek 50% ze všech objednaných služeb. Storno musí být provedeno písemně e-mailem na info@apul.cz nejpozději den před zahájením kurzu. Při stornování přihlášky uveďte číslo účtu, na který vám vrátíme peníze.
Při stornu v den zahájení nebo později nevracíme žádnou částku.

Platební podmínky

Platba probíhá prostřednictvím platební brány The Pay. Po vyplnění přihlášky a objednání doplňkových služeb budete ihned přesměrováni na platební bránu. Platba v hotovosti není možná.

Přihláška na kurz je závazná až po uhrazení kurzovného. Zařazení na kurz vám potvrdíme e-mailem po přijetí platby.