Přihlášky na kurzy sezóny 2023/24 byly ukončeny. Přejeme hezké léto a těšíme se na vás v listopadu 2024 na prvních akcích v Rakousku. Termíny kurzů nové sezóny budou zveřejněny na konci léta.

Snowboarding A - Riding - 1.část

Základní informace

Termín:
27. 04. – 01. 05. 2019
Přihlášení možné v termínu:
22. 02. –  15. 04. 2019
Plná cena:
4000 Kč
Dotovaná cena :
Místo konání:
Kaprun, Rakousko
Pořadatelská škola:
APUL
Vedoucí lektor:

Typ kurzu

Název kurzu:
Snowboarding A Riding
Vstupní vzdělání:
Snowboarding B
Výstupní vzdělání:
Snowboarding A Riding ( platnost 3 roky )

Podrobnosti o kurzu

Kurz je 7denní, koná v rámci akce PROJEKT KAPRUN na ledovci Kitzsteinhorna jedná se o "jezdeckou" část nejvyššího českého instruktorského vzdělání. Kitzsteinhorn disponuje variabilním terénem, který je na tomto kurzu plně využit.

Tento kurz se vyznačuje expertním přístupem k výuce, analýze i samotnému snowboardingu. Absolvent dokáže demonstrovat i velmi pokročilé techniky jízdy na sjezdovce, v boulích a ve volném terénu. Absolvent splňuje předpoklady pro vedení instruktorských tréninků v lyžařských školách i pro lektorování instruktorských kurzů.

Kurz se koná v rámci akce PROJEKT KAPRUN ve středisku Kitzsteinhorn, kde tou dobou díky nadmořské výšce stále ještě není nouze o prašan. Kurz trvá 7 dní a je zaměřen na expertní ježdění na sjezdovce i ve volném terénu. Pomůže hlouběji pochopit biomechaniku snowboardingu a řeší rozdílné přístupy k výuce a samotné jízdě. Připraví instruktory na vedení tréninků ve snowboardových školách a otevře bránu do lektorského sboru APUL.

Kurz povede náš nejzkušenější lektor Šimon Svoboda. Šimon má odučeno 18 sezón v osmi různých zemích. Má dlouholeté zkušenosti s vedením tréninků v lyžařských školách, vedením lektorského sboru, freeridovými lekcemi a výukou techniky jízdy ve volném terénu.

Povinnou výbavou je lavinový set a vhodný batoh.

Ubytování není v ceně kurzu, zájemcům nabízíme společné bydlení na penzionu Adler Resort za 16 EUR/noc - viz volitelné položky níže. Prezence a ubytování probíhá v nájezdový den (sobota 27. 4.) v 17 – 19 h, zahájení kurzu ve 20 h na penzionu Adler Resort.

Skipas: 192 EUR. Platba při zahájení kurzu hotově v EUR.

V PŘÍPADĚ, ŽE POTŘEBUJETE DOKLAD NA HOTOVOSTNÍ PLATBU V EUR, JE TŘEBA SE NA MÍSTĚ DOHODNOUT PŘÍMO S UBYTOVATELEM A S BERGBAHN.

Volitelné položky kurzu

Ubytování – Adler Resort Kaprun

Penzion Adler Resort nám poskytuje skvělé podmínky pro potřeby našeho kurzu a je přímo v centru Kaprunu jen 100 m od zastávky skibusu. Všechny apartmány jsou vybaveny kuchyní.

www.adlerresortkaprun.cz

16 eur/noc
Objednání předem, platba na místě v hotovosti v eur.

Storno podmínky

Storno kurzu oznamte e-mailem na sekretariat@apul.cz.
Stornování účasti více než 14 dní před zahájením kurzu 
je bez stornopoplatku.
Storno 14 dní a méně před zahájením kurzu - poplatek 50% ze všech objednaných služeb. Storno musí být provedeno nejpozději den před zahájením kurzu. Při stornování přihlášky uveďte číslo účtu, na který vám vrátíme peníze.
Při stornu v den zahájení nebo později nevracíme žádnou částku.

Platební podmínky

Platba probíhá prostřednictvím platební brány The Pay. Po vyplnění přihlášky a objednání doplňkových služeb budete ihned přesměrováni na platební bránu. Platba v hotovosti není možná.

Přihláška na kurz je závazná až po uhrazení kurzovného. Zařazení na kurz vám potvrdíme e-mailem po přijetí platby.