Termínová listina 2022/23 listopad - prosinec je zveřejněna níže, přihlášky do kurzů jsou otevřeny! Lednové kurzy budou zveřejněny později. Pro zobrazení kurzů rozklikněte příslušnou kategorii.
Potřebujete-li pomoc, pište na sekretariat@apul.cz nebo volejte +420602494627

Freestyle camp

Základní informace

Termín:
18. – 24. 04. 2022
Přihlášení možné v termínu:
27. 02. –  12. 04. 2022
Plná cena:
9900 Kč
Dotovaná cena :
Místo konání:
Kaprun, Rakousko
Pořadatelská škola:
APUL
Vedoucí lektor:

Typ kurzu

Název kurzu:
Projekt Kaprun
Vstupní vzdělání:
Výstupní vzdělání:
Projekt Kaprun

Podrobnosti o kurzu

Jarní Projekt Kaprun je zpět! Zažij s námi jedinečný freestyle camp pod vedením zkušených coachů v nabitém snowparku Kitzsteinhorn. Díky skvělým jarním podmínkám, rozhlehlému parku a ojedinělé atmosféře můžete posunout Tvoje freestyle dovednosti o pořádný kus dál. Mimo každodenní trénink na kopci se můžeš těšit na videocoaching, podvečerní skatovačku, grilování při západu slunce nebo relax v nahřáté sauně.

Uzávěrka přihlášek byla pro doplnění skupiny posunuta na 12. 4. Pro storno přihlášky bez stornopoplatku platí původní termín 4. 4.

Ubytování je v centru Kaprunu 100 metrů od výhodné stanice skibusu. Všechny apartmány Adler Resort jsou vybaveny kuchyní. Objednání ubytování předem viz volitelné položky, platba při prezenci v hotovosti. 25 EUR/noc + 1,5 EUR/noc pobytová taxa.

Skipas: je dohodnuta výrazná sleva z aktuálního ceníku - 204 EUR/ 6 dní. Objednání skipasu předem viz volitelné položky, platba při prezenci v hotovosti.

Prezence a ubytování probíhá v nájezdový den (18. 4.) v 17–19:00 v Adler Resortu. Zahájení kurzu ve 20h. Poslední den campu (24. 4.) po programu na kopci následuje odjezd.

Budeme koordinovat společnou dopravu auty (po přihlášení ve "zprávách" kurzu a na FB), nicméně do Zell am See se dá také celkem pohodlně dopravit vlakem a zbylých pár km do Kaprunu autobusem (MHD). Při včasné nákupu jízdenky se její cena pohybuje okolo 500 Kč.

ÚČAST NA FREESTYLE CAMPU JE ZÁROVEŇ POVAŽOVÁNA ZA PROLONGACI LICENCÍ APUL SNOWBOARDING C & B.

Kontakt: lektorka Pája Turková, 723 475 688

Volitelné položky kurzu

Ubytování – Pension Kaprun

Apartmány většinou s vybavenou kuchyní.

25 EUR/ noc, platba hotově na místě, objednávky předem s campem!

Stravování – Polopenze pro děti

Pro účastníky do 18 let nabízíme možnost polopenze (snídaně & večeře) v naší režii. Obědy bude dále možno zakoupit přímo na kopci v Alpincentru.

1500 Kč

Skipass – 6-denní Kitzsteinhorn

Výrazná sleva z aktuálního ceníku - 204 EUR/6 dní. Platba při prezenci hotově v EUR.

V případě, že potřebujete doklad na hotovostní platbu v EUR, je třeba se u koupě dohodnout přímo s Bergbahn.

Storno podmínky

Storno kurzu oznamte e-mailem na info@apul.cz.
Do termínu uzávěrky
je možné zrušit přihlášku do kurzu bez storno poplatku.
Storno po termínu uzávěrky - poplatek 50% ze všech objednaných služeb. Storno musí být provedeno písemně e-mailem na info@apul.cz nejpozději den před zahájením kurzu. Při stornování přihlášky uveďte číslo účtu, na který vám vrátíme peníze.
Při stornu v den zahájení nebo později nevracíme žádnou částku.

Platební podmínky

Platba probíhá prostřednictvím platební brány The Pay. Po vyplnění přihlášky a objednání doplňkových služeb budete ihned přesměrováni na platební bránu. Platba v hotovosti není možná.

Přihláška na kurz je závazná až po uhrazení kurzovného. Zařazení na kurz vám potvrdíme e-mailem po přijetí platby.