První termíny kurzů jsou zveřejněny níže. Postupně budeme přidávat a upřesňovat podmínky. Spuštění přihlášek plánujeme na 15.9. 2024.

Freestyle camp

Základní informace

Termín:
18. – 24. 04. 2022
Přihlášení možné v termínu:
27. 02. –  12. 04. 2022
Plná cena:
9900 Kč
Dotovaná cena :
Místo konání:
Kaprun, Rakousko
Pořadatelská škola:
APUL
Vedoucí lektor:

Typ kurzu

Název kurzu:
Projekt Kaprun
Vstupní vzdělání:
Výstupní vzdělání:
Projekt Kaprun

Podrobnosti o kurzu

Jarní Projekt Kaprun je opět tady, abychom udělali pořádnou tečku za uplynulou sezónou. Zažij s námi jedinečný freestyle camp pod vedením zkušených coachů v nabitém snowparku Kitzsteinhorn. Díky skvělým jarním podmínkám, rozhlehlému parku a ojedinělé atmosféře můžeš posunout svoje freestyle dovednosti o pořádný kus dál. Mimo každodenní trénink na kopci se můžeš těšit na videocoaching, podvečerní skatovačku nebo slackline.

Uzávěrka přihlášek byla pro doplnění skupiny posunuta na 12. 4. Pro storno přihlášky bez stornopoplatku platí původní termín 4. 4.

Ubytování je v centru Kaprunu 100 metrů od výhodné stanice skibusu. Všechny apartmány Adler Resort jsou vybaveny kuchyní. Objednání ubytování předem viz volitelné položky, platba při prezenci v hotovosti. 25 EUR/noc + 1,5 EUR/noc pobytová taxa.

Skipas: je dohodnuta výrazná sleva z aktuálního ceníku - 204 EUR/ 6 dní. Objednání skipasu předem viz volitelné položky, platba při prezenci v hotovosti.

Prezence a ubytování probíhá v nájezdový den (18. 4.) v 17–19:00 v Adler Resortu. Zahájení kurzu ve 20h. Poslední den campu (24. 4.) po programu na kopci následuje odjezd.

Budeme koordinovat společnou dopravu auty (po přihlášení ve "zprávách" kurzu a na FB), nicméně do Zell am See se dá také celkem pohodlně dopravit vlakem a zbylých pár km do Kaprunu autobusem (MHD). Při včasné nákupu jízdenky se její cena pohybuje okolo 500 Kč.

ÚČAST NA FREESTYLE CAMPU JE ZÁROVEŇ POVAŽOVÁNA ZA PROLONGACI LICENCÍ APUL SNOWBOARDING C & B.

Kontakt: lektorka Pája Turková, 723 475 688

Volitelné položky kurzu

Ubytování – Pension Kaprun

Apartmány většinou s vybavenou kuchyní.

25 EUR/ noc, platba hotově na místě, objednávky předem s campem!

Stravování – Polopenze pro děti

Pro účastníky do 18 let nabízíme možnost polopenze (snídaně & večeře) v naší režii. Obědy bude dále možno zakoupit přímo na kopci v Alpincentru.

1500 Kč

Skipass – 6-denní Kitzsteinhorn

Výrazná sleva z aktuálního ceníku - 204 EUR/6 dní. Platba při prezenci hotově v EUR.

V případě, že potřebujete doklad na hotovostní platbu v EUR, je třeba se u koupě dohodnout přímo s Bergbahn.

Storno podmínky

Storno kurzu oznamte e-mailem na sekretariat@apul.cz.
Stornování účasti více než 14 dní před zahájením kurzu 
je bez stornopoplatku.
Storno 14 dní a méně před zahájením kurzu - poplatek 50% ze všech objednaných služeb. Storno musí být provedeno nejpozději den před zahájením kurzu. Při stornování přihlášky uveďte číslo účtu, na který vám vrátíme peníze.
Při stornu v den zahájení nebo později nevracíme žádnou částku.

Platební podmínky

Platba probíhá prostřednictvím platební brány The Pay. Po vyplnění přihlášky a objednání doplňkových služeb budete ihned přesměrováni na platební bránu. Platba v hotovosti není možná.

Přihláška na kurz je závazná až po uhrazení kurzovného. Zařazení na kurz vám potvrdíme e-mailem po přijetí platby.